/widgets.js";var sz=d.getElementsByTagName(s)[0];sz.parentNode.insertBefore(z,sz)}(document,"script","zb-embed-code"));

Центр громадського представництва Сікора HUB www.sikora.org.ua надає широкий перелік послуг для забезпечення якісного представництва інтересів громадян та громадського контролю за політикою та бюджетами

Передовсім у Вас є можливість зареєструвати ініціативу громадян. Для цього потрібно зареєструватися на веб-сайті www.sikora.org.ua  та заповнити Форму реєстрації ініціативи громадян.

 Після заповнення Форми реєстрації ініціативи громадян Центр громадського представництва Сікора HUB www.sikora.org.ua здійснює модерацію з метою прийняття рішення щодо підтримки чи відмови у підтримці для зареєстрованої ініціативи громадян.

Послуги реєстрації  та модерації  зареєстрованих ініціатив є БЕЗКОШТАВНИМИ.

 

 Модерація передосім має на меті з ясувати таке:

  • відповідність ініціатив громадян нашим цінностям (цінності, які є важливими для Центру громадського представництва Сікора HUB та які зазначені на головній сторінці Сікора HUB sikora.org.ua і стосуються того заради чого ми працюємо);
  • наскільки повно та коректно заповнено Форму реєстрації ініціативи громадян;
  • наскільки ініціатива є актуальною та адекватною для вирішення суспільної проблеми;
  • ступень готовності ініціативної групи працювати над просуванням ініціативи (використовувати різні форми участі у прийнятті рішень органами влади (звернення, участь у консультаціях із іншими заінтересованими сторонами, робота із ЗМІ тощо), поширювати інформацію на фейсбук та в інших соціальних мережах, проводити акції прямої дії, працювати над залученням фінансових ресурсів та прихильників, підвищувати власну спроможність через участь у курсах, які проводяться Сікора HUB тощо);
  • наявність не менше 3-х публічно активних громадян, які стоять за ініціативою;

 

Термін модерування зарєсрованої ініціативи громадян визначається адміністрацією Центр громадського представництва Сікора HUB www.sikora.org.ua в залежності від рівня завантаженості, але не може бути більшим ніж  30 календарних днів з часу реєстрації ініціативи громадян.

 В процесі може модерації Сікора HUB може задавати уточнюючі питання для ініціаторів реєстрації ініціативи громадян на електронну пошти, яка зазначена як контактна у Формі реєстрації ініціативи громадян.

 В разі відмови у підтримці  ініціативи громадян  з боку Центру громадського представництва Сікора HUB на контакту електронну пошту, яка зазначена у Формі реєстрації  ініціативи громадян, надсилається повідомлення  із зазначенням причин відмови та надаються пропозиції для того аби підтримка ініціативи стала можливою.

 В разі підтримки ініціативи громадян  з боку Центру громадського представництва Сікора HUB на контакту електронну пошту, яка зазначена у Формі реєстрації  ініціативи громадян, надсилається  повідомлення та ініціатива з’являється у переліку ініціатив громадян,  які підтримуються Центр громадського представництва Сікора HUB www.sikora.org.ua.

 Центр громадського представництва Сікора HUB www.sikora.org.ua може обмежити кількість ініціатив, які одночасно можуть підтримуватися з огляду на важливості забезпечення якісного експертно-аналітичного, організаційного та інформаційного супроводу для ініціатив, які підтримуються Сікора HUB.

 В разі підтримки ініціативи з боку Центру громадського представництва Сікора HUB www.sikora.org.ua ініціативна група зобов’язується у всіх інформаційних матеріалах на підтримку ініціативи посилатися на те, що ініціатива підтримана Центром громадського представництва Сікора HUB www.sikora.org.ua.

 Отже, Ви хотіли б зареєструвати ініціативу громадян та отримати якісний експертно-аналітичний, організаційний та інформаційний супровід від Центру громадського представництва Сікора HUB www.sikora.org.ua? Ви хочете нарешті просунутися у вирішенні суспільної проблеми та перестати очікувати що хтось щось за Вас зробить!?

Не гайте часу!

 

Заповнюйте Форму реєстрації ініціативи громадян.