/widgets.js";var sz=d.getElementsByTagName(s)[0];sz.parentNode.insertBefore(z,sz)}(document,"script","zb-embed-code"));

21 листопада – день народження Центру громадського представництва Сікора HUB www.sikora.org.ua. У День Архістратига Михаїла, якого вважають ангелом-охоронцем усіх християн та покровителя Києва, в День Свободи і Гідності (5-ту річницю Євромайдану) та День десантно-штурмових військ,  розпочинає роботу Центр громадського представництва Сікора HUB.

Засновником Центру громадського представництва Сікора HUB www.sikora.org.ua є Іван Сікора,  екс-консультант Ради Європи, екс-очільник двох аналітичних центрів, експерт-консультант багатьох десятків громадських організацій та ініціатив громадян у різних куточках України,  досвідчений тренер та автор ряду методик здійснення громадського моніторингу у бюджетній та антикорупційній сфері, у сфері безпеки, автор та співавтор ряду громадських моніторингів державної та місцевих політик та бюджетів, організатор та співорганізатор ряду успішних адвокаційних кампаній, учасник всіх ТРЬОХ революцій у Києві – революції «на граніті», Помаранчевої та Революції Гідності.

Для нас за честь розпочинати НАШУ СПРАВУ у день 5-ї річниці Революції Гідності. За останніх 5 років громадяни отримали безліч можливостей впливу на політиків та чиновників. Зараз ми часто навіть не усвідомлюємо, що ще 5 років назад, такі можливості були з розряду фантастики. Однак мало мати можливості, варто вміти ними скористатися та усвідомлювати, що опоненти також мають можливості протидії.  

Сьогодні, у нас з Вами, з’явиться ще одна можливість просувати ініціативи громадян та перетворити громадян зі статистів та гвинтиків на дієвих активістів та гравців, які вміють формулювати проблеми, оцінювати пропозиції політиків, пропонувати альтернативні варіанти вирішення проблем, можуть та готові об’єднуватися із однодумцями та разом, крок та кроком, наближати вирішення як проблем «маленького» українця на рівні мікрорайону, району чи невеликого міста,  так і великих проблем, на рівні цілої країни.

Ініціативи громадян тепер отримають більше можливостей успішно долати перешкоди які створюються різноманітними маніпуляторами, популістами та фармазонщиками. З’являється можливість для більшої  обґрунтованості та відповідальності політичних та бюджетних рішень.

Тепер активісти зможуть перестати вести затяжні позиційні бої та зменшити «втрати» через брак експертно-аналітичної, організаційної, консультаційної  та інформаційної підготовки. Ініціативи громадян, які будуть підтримані Центру громадського представництва Сікора HUB www.sikora.org.ua, матимуть більше можливостей для створення «штурмових» груп для   здійснення «проривів» позицій опонентів.

Робота Центру громадського представництва Сікора HUB вестиме до нових перемог ДОБРА над ЗЛОМ, СВОБОДИ над РАБСТВОМ, ГІДНОСТІ над  БРЕХНЕЮ ТА ЛИЦЕМІРСТВОМ, РАЦІОНАЛЬНИХ рішень над ПОПУЛІЗМОМ та відкриє НОВІ МОЖЛИВОСТІ для кожного, хто хоче змінити наш СВІТ, КРАЇНУ, ВЛАСНЕ МІСТО. З БОГОМ!

З першим нашим кроком на шляху до якісного громадського представництва можна привітати на фейсбук сторінці Сікора HUB, реєструватися на www.sikora.org.ua та підтримувати ініціативи громадян, які вже підтримуються Сікора HUB

Не проґавте: можливість скористатися «МОТОРОМ», який «запускає» ініціативи громадян та забезпечує їх якісними експертно-аналітичним, організаційним, консультаційним  та інформаційним «пальним» з’явилася в Україні.

З днем народження Сікора HUB!

Досить очікувати! Приєднуйтесь до нас! Дійте разом з нами!

                                                                            Іван Сікора,                                                                       засновник Центру громадського представництва Сікора HUB www.sikora.org.ua