/widgets.js";var sz=d.getElementsByTagName(s)[0];sz.parentNode.insertBefore(z,sz)}(document,"script","zb-embed-code"));

Сікора HUB – якісне громадське представництво та контроль за політикою та бюджетами

Сікора HUB / Sikora HUB – Центр громадського представництва / www.sikora.org.ua

працює задля забезпечення якісного громадського представництва та контролю за політикою та публічними бюджетами

Ми є «мотором», який запускає ініціативи громадян, та забезпечує їх якісним експертно-аналітичним та інформаційним «пальним»

Приєднуйтесь до нас!

 Напишіть нам: sikorahub@gmail.com або зателефонуйте: +38(097)-728-11-88

 

 

Центр громадського представництва «Сікора HUB» радий співпраці з кожним, хто хоче змінити наш світ, країну, власне місто та готовий «інвестувати» власний час, гроші та сили заради якісного громадського представництва та контролю за політками, публічними ресурсами та бюджетами.

Ми працюємо над тим, аби в Україні було меньше статистів та ідіотів, яких легко можна обдурити під час виборів чи у проміжку між ними. 

Термін «ідіот», ми використовуємо у сенсі, як його розуміли у Древній Греції  (так називали людей, які живуть у відриві від суспільного життя, не будуть участі у загальних зборах громадян поліса (громади, в сучасному сенсі) та інших формах державного та громадського демократичного управління).

 

 

 

Пам’ятаймо, що громадяни мають слідкувати за тим аби політики, які представляють їх інтереси не забували про власні обіцянки, не перекладали відповідальності та не спотворювали політичне представництво.

Для цього потрібен повсякчасний громадський контроль, який неможливий без якісної експертизи та аналітики,  інформаційних та адвокаційних кампаній.

Ми даємо можливості для ініціатив громадян належним чином артикулювати позиції та впливати на рішення політиків, державних службовців, посадовців, очільників державних, комунальних та приватних підприємств.

Якщо у Вас є питання щодо нашої роботи чи пропозиції – прохання писати нам

Пам’ятайте, що політика та політичні рішення, впливають на Ваше життя незалежно від того, хочете Ви цього чи ні

Приєднуючись до Центр громадського представництва «Сікора HUB» Ви стаєте  проінформованим та «озброєним» інструментами для впливу на політику та політиків

Досить очікувати! 

Приєднуйтесь до нас!

Дійте разом із нами!

НАПИСАТИ засновнику Центр громадського представництва «Сікора HUB» Івану Сікорі:

4 + 10 =