/widgets.js";var sz=d.getElementsByTagName(s)[0];sz.parentNode.insertBefore(z,sz)}(document,"script","zb-embed-code"));

Сікора HUB – якісне громадське представництво та контроль за політикою та бюджетами

Сікора HUB підтримує такі ініціативи громадян

Сікора HUB / Sikora HUB – Центр громадського представництва / www.sikora.org.ua

працює задля забезпечення якісного громадського представництва та контролю за політикою та публічними бюджетами

Ми є «мотором», який запускає ініціативи громадян, та забезпечує їх якісним експертно-аналітичним та інформаційним «пальним»

Сікора HUB / Sikora HUB – Центр громадського представництва підтримує такі ініціативи громадян:

 

1. “Свинячі” проекти політиків. Не дай залізти тобі до кишені!

2. За Закон про державну мову

3 За краще регламентування процедур прийняття рішень щодо публічних коштів  на місцевому рівні.

4.  За безпечне проживання у містах.

5.  Зареєструйте свою ініціативу

 Взнайте більше про ініціативи громадян та можливості для їх підтримки! 

Також Ви можете зареєструвати ініціативу громадян

«Свинячі» проекти політиків. Не дай залізти тобі до кишені!

 

“Сікора HUB – Центр громадського представництва” підтримує ініціативу спрямована на пошук, оцінку вартості та попередження “свинячих” проектів політиків.  

Більше про ініціативу громадян, можливості долучитися до ініціативи та її підтримати тут.

Приєднуйтесь до нас!

Зареєструватися на навчання для прихильників ініціативи:

 

Закон про державну мову

Сікора HUB підтримує ініціативу Національна кампанія За Закон Про Державну Мову спрямована на підтримку законопроекту про державну мову.

Більше про ініціативу громадян, можливості долучитися до ініціативи та її підтримати тут.

Приєднуйтесь до нас!

Зареєструватися на навчання для прихильників ініціативи:

(Ваші кошти підуть на краще інформування політиків, державних службовців, бізнесу,  журналістів та пересічних громадян про ініціативу та її важливість, підтримку роботи ініціативної групи та залучення профільних експертів для просування ініціативи, на залучення прихильників ініціативи та проведення зустрічей з ними, на підготовку публічних заходів в т.ч. на організацію та проведення акцій прямої дії,  підготовку інформаційних (в т.ч. відео) матеріалів по темі ініціативи на веб-сайті www.sikora.org.ua та у соціальних мережах разом із їх просуванням у мережі інтернет та не лише задля того аби якомога більше небайдужих громадян отримали та скористалися можливостями для зміни світу, країни, власного міста).

ВАЖЛИВО! Ми працюємо без будь-якої державної чи грантової підтримки. Ваша підтримка є вкрай важливою для нас, Ваша підтримка важлива для громадян країни, які хочуть мати якісне громадське представництво, змінити наш світ, країну, власне місто. Не варто очікувати!  Приєднуйтесь до нас, дійте разом із нами, допомагайте один одному використовуючи можливості Сікора HUB   www.sikora.org.ua.   Саме від Вашої активності залежить Ваше майбутнє та майбутнє нашої країни. Підтримайте нас!

 

 

За краще регламентування процедур прийняття рішень щодо публічних коштів  на місцевому рівні.

“Сікора HUB – Центр громадського представництва” підтримує ініціативу спрямована на краще регламентування процедур прийняття рішень щодо публічних коштів  на місцевому рівні шляхом прийняття Бюджетних регламентів  та внесення змін до Регламентів місцевих рад чи/та їх виконавчих комітетів. Їх прийняття підвищить ДОВІРУ до рішень місцевої влади.

Більше про ініціативу громадян, можливості долучитися до ініціативи та її підтримати тут.

Приєднуйтесь до нас!

Зареєструватися на навчання для прихильників ініціативи:

Тут може бути Ваша ініціатива!

Ви хотіли б зареєструвати ініціативу громадян та отримати якісний експертно-аналітичний, організаційний та інформаційний супровід від Центру громадського представництва Сікора HUB www.sikora.org.ua ?

 

Приєднуйтесь до нас!

Зареєструватися на навчання для прихильників ініціатив:

Фінансово підтримати ініціативу громадян

Нам вкрай важлива Ваша фінансова підтримка!

Ми працюємо без будь-якої державної чи грантової підтримки.

Оберіть ініціативу громадян, яку б Ви хотіли підтримати або підтримайте роботу Сікора HUB – Центр громадського представництва www.sikora.org.ua вже зараз! 

  • «Свинячі» проекти політиків. Не дай залізти тобі до кишені!
  • За Закон про державну мову
  • За краще регламентування процедур прийняття рішень щодо публічних коштів  на місцевому рівні.
  • За безпечне проживання у містах
  • Зареєструйте свою ініціативу

Підтримка ініціативи громадян означає оплату послуг з їх інформаційної, організаційної, експертно-аналітичної та консультаційної підтримки.

Ми працюємо без будь-якої державної чи грантової підтримки. Ваша підтримка є вкрай важливою для нас, Ваша підтримка важлива для громадян країни, які хочуть мати якісне громадське представництво, змінити наш світ, країну, власне місто. Не варто очікувати! Приєднуйтесь до нас, дійте разом із нами, допомагайте один одному використовуючи можливості Сікора HUB www.sikora.org.ua. Саме від Вашої активності залежить Ваше майбутнє та майбутнє нашої країни. Підтримайте нас!

Ваші кошти підуть на краще інформування політиків, державних службовців, бізнесу, журналістів та пересічних громадян про ініціативу та її важливість, підтримку роботи ініціативної групи та залучення профільних експертів для просування ініціативи, на залучення прихильників ініціативи та проведення зустрічей з ними, на підготовку публічних заходів в т.ч. на організацію та проведення акцій прямої дії, підготовку інформаційних (в т.ч. відео) матеріалів по темі ініціативи на веб-сайті www.sikora.org.ua та у соціальних мережах разом із їх просуванням у мережі інтернет та не лише задля того аби якомога більше небайдужих громадян отримали та скористалися можливостями для зміни світу, країни, власного міста

 

 

Реєстрація ініціативи громадян

Центр громадського представництва Сікора HUB www.sikora.org.ua надає широкий перелік послуг для забезпечення якісного представництва інтересів громадян та громадського контролю за політикою та бюджетами

Передовсім у Вас є можливість зареєструвати ініціативу громадян. Для цього потрібно зареєструватися на веб-сайті www.sikora.org.ua  та заповнити Форму реєстрації ініціативи громадян.

Після заповнення Форми реєстрації ініціативи громадян “Центр громадського представництва – Сікора HUB”  www.sikora.org.ua здійснює модерацію з метою прийняття рішення щодо підтримки чи відмови у підтримці для зареєстрованої ініціативи громадян.

Послуги реєстрації  та модерації  зареєстрованих ініціатив є БЕЗКОШТАВНИМИ.

 

 Модерація передосім має на меті з ясувати таке:

  • відповідність ініціатив громадян нашим цінностям (цінності, які є важливими для Центру громадського представництва – Сікора HUB та які зазначені на головній сторінці Сікора HUB sikora.org.ua і стосуються того заради чого ми працюємо);
  • наскільки повно та коректно заповнено Форму реєстрації ініціативи громадян;
  • наскільки ініціатива є актуальною та адекватною для вирішення суспільної проблеми;
  • ступень готовності ініціативної групи працювати над просуванням ініціативи (використовувати різні форми участі у прийнятті рішень органами влади (звернення, участь у консультаціях із іншими заінтересованими сторонами, робота із ЗМІ тощо), поширювати інформацію на фейсбук та в інших соціальних мережах, проводити акції прямої дії, працювати над залученням фінансових ресурсів та прихильників, підвищувати власну спроможність через участь у курсах, які проводяться Сікора HUB тощо);
  • наявність не менше 3-х публічно активних громадян, які стоять за ініціативою.

Термін модерування зарєсрованої ініціативи громадян визначається адміністрацією Центр громадського представництва Сікора HUB www.sikora.org.ua в залежності від рівня завантаженості, але не може бути більшим ніж  30 календарних днів з часу реєстрації ініціативи громадян.

В процесі може модерації Сікора HUB може задавати уточнюючі питання для ініціаторів реєстрації ініціативи громадян на електронну пошти, яка зазначена як контактна у Формі реєстрації ініціативи громадян.

В разі відмови у підтримці  ініціативи громадян  з боку Центру громадського представництва Сікора HUB на контакту електронну пошту, яка зазначена у Формі реєстрації  ініціативи громадян, надсилається повідомлення  із зазначенням причин відмови та надаються пропозиції для того аби підтримка ініціативи стала можливою.

В разі підтримки ініціативи громадян  з боку Центру громадського представництва Сікора HUB на контакту електронну пошту, яка зазначена у Формі реєстрації  ініціативи громадян, надсилається  повідомлення та ініціатива з’являється у переліку ініціатив громадян,  які підтримуються Центр громадського представництва Сікора HUB www.sikora.org.ua.

Центр громадського представництва Сікора HUB www.sikora.org.ua може обмежити кількість ініціатив, які одночасно можуть підтримуватися з огляду на важливості забезпечення якісного експертно-аналітичного, організаційного та інформаційного супроводу для ініціатив, які підтримуються Сікора HUB.

В разі підтримки ініціативи з боку Центру громадського представництва Сікора HUB www.sikora.org.ua ініціативна група зобов’язується у всіх інформаційних матеріалах на підтримку ініціативи посилатися на те, що ініціатива підтримана Центром громадського представництва Сікора HUB www.sikora.org.ua.

Отже, Ви хотіли б зареєструвати ініціативу громадян та отримати якісний експертно-аналітичний, організаційний та інформаційний супровід від Центру громадського представництва Сікора HUB www.sikora.org.ua? Ви хочете нарешті просунутися у вирішенні суспільної проблеми та перестати очікувати що хтось щось за Вас зробить!?

Не гайте часу!

 

Заповнюйте Форму реєстрації ініціативи громадян.